يکشنبه, 28 دی 1399
  • ساعت : ۱۱:۱۰:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ 
  • کد خبر : ۱۸۸۶۳۶
برگزاری جلسه تفسیر قرآن ویژه ی رؤسا و مدیران کل دستگاههای اجرایی به میزبانی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی
جلسه تفسیر قرآن ویژه‌ی رؤسا و مدیران كل دستگاههای اجرایی به میزبانی اداره كل امور اقتصادی و دارایی
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، جلسه تفسیر قرآن ویژه‌ی رؤسا و مدیران کل دستگاههای اجرایی به میزبانی اداره کل امور اقتصادی و دارایی از ساعت 7 الی 8 صبح روز یکشنبه 8/10/98 در محل نمازخانه این اداره کل در تبریز تشکیل شد.

        به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، جلسه تفسیر قرآن ویژه‌ی رؤسا و مدیران کل دستگاههای اجرایی به میزبانی اداره کل امور اقتصادی و دارایی از ساعت 7 الی 8 صبح روز یکشنبه 8/10/98 در محل نمازخانه این اداره کل در تبریز تشکیل شد. این جلسه با هدف درک مفاهیم، ترویج و تقویت فرهنگ قرآنی در جامعه و فراهم آوردن فرصتی برای شرکت کنندگان جهت تدبر و درک بیشتر آیات قرآن کریم و پیاده سازی آن در زندگی و ادارات برگزار شد. در این جلسه که رؤسا و مدیران کل دستگاههای اجرای استان آذربایجان شرقی حضور داشتند پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، آقای ضیایی رئیس ستاد اقامه نماز استان به تفسیر آیه 123 سوره مبارکه انعام پرداخت و در سخنانی گفت: قرآن موجب می‌شود که انسان خود را به خداوند نزدیک تر ببیند و همچنین  باعث می‌شود که انسان کمتر مرتکب گناه شود. شایان ذکر است در پایان از آقای ضیایی رئیس ستاد اقامه نماز استان که سالیان سال با تشکیل جلسات تفسیر قرآن کریم ویژه‌ی رؤسا و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی و تفسیر آیاتی چند از کلام الله مجید در هر جلسه بهره‌مندی از معارف دریای بی‌کران قرآن کریم را فراهم می‌آورد تقدیر و تشکر شد. و همچنین لوح تقدیر به مناسبت کسب رتبه شایسته تقدیر در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی به آقای علی‌اصغر عباس‌زاده مدیرکل و آقای فرض‌اله عبادالهی دبیر شورای اقامه نماز  اداره کل تقدیم و از نامبردگان به پاس ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز تجلیل به عمل آمد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0