نام زیرپورتال : آذربایجان شرقی
اخبار

1397/4/13 چهارشنبه

افتتاح کارخانه تولید آبمیوه در بستان آباد با صرف هزرینه 170 میلیارد تومانی امروز به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ساخت این کارخانه به وسعت 24 هزار متر مربع از طریق سرمایه گذاری خارجی در سال 93 آغاز شد وافتتاح کارخانه تولید آبمیوه در بستان آباد با صرف هزرینه 170 میلیارد تومانی امروز به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ساخت این کارخانه به وسعت 24 هزار متر مربع از طریق سرمایه گذاری خارجی در سال 93 آغاز شد وافتتاح کارخانه تولید آبمیوه در بستان آباد با صرف هزرینه 170 میلیارد تومانی امروز به بهره برداری رسید.

این واحد تولیدی سالانه 100 میلیون لیتر انواع آب لیمو شیرین، سیب، انار، آلبالو، هلو و زرد آلو و 3 هزار و 250 تن کنسانتره تولید خواهد کرد.

با بهره برداری از این کارخانه برای 315 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این کارخانه گفت: دولت از شهرک‌های صنعتی خصوصی، سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی و همچنین کارآفرینان حمایت می‌کند.

خدابخش با اشاره به محصول تولیدی این شرکت که آب میوه طبیعی است گفت: ایران کشور چهار فصل است و بهترین ظرفیت را برای رونق این کارخانه و افزایش تولید و به تبع آن صادرات محصول فراهم می کند.

وی از دستگاه‌های اجرایی و خدماتی استان خواست برای حمایت از تولیدکنندگان و صنعت‌گران و نیز مقابله با تحریم های دشمنان در اجرای ضوابط و تبصره‌ ها از خود انعطاف نشان دهند تا واحدهای تولیدی در برهه اقتصادی حساس متضرر نشوند.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: برای بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید نیاز به همراهی بین بخشی است.

وحدتی با تاکید بر ضرورت اهلیت سنجی سرمایه گذاران در واگذاری طرح ها گفت: مهم است که بدانیم کار و تسهیلات را به چه افراد واگذار کنیم.

وی با اشاره به قابلیت و توان ایران در بازارهای جهانی گفت: این موضوع زمانی ممکن خواهد بود که بروکراسی های اداری حذف شود

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^