نام زیرپورتال : آذربایجان شرقی
اخبار

1397/3/21 دوشنبه

برگزاری جلسه ذیحسابان دستگاههای اجرایی آذربایجان شرقی

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، جلسه ذیحسابان دستگاههای اجرایی آذربایجان شرقی عصر روز شنبه 19/3/97 با حضور علی‌اصغر عباس‌زاده مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و شرکت معاونین اداره کل و نیز ذیحسابان و معاونین ذیحسابی در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد

    به گزارش روابط‌عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، جلسه ذیحسابان دستگاههای اجرایی آذربایجان شرقی عصر روز شنبه 97/3/19 با حضور علی‌اصغر عباس‌زاده مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و شرکت معاونین اداره کل و نیز ذیحسابان و معاونین ذیحسابی در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد. در این جلسه علی‌اصغر عباس‌زاده مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در سخنانی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه رحمت و مغفرت، جایگاه خطیر ذیحسابی را خاطرنشان کرد و اظهار داشت: انتظار این است که ذیحسابان در چهارچوب وظایف قانونی حرکت کنند و به عنوان مشاور امین یارو یاور دستگاههای اجرایی بخصوص در مسایل مالی باشند. وی گفت: قوانین آن‌طور که باید و شاید اصلاح نشده‌اند و در شرایط فعلی نیازمند اصلاح می‌باشند چرا که کارکردن در شرایط فعلی با قوانین 50-60  سال پیش خیلی مشکل است و ذیحسابان نیز بایستی در تسهیل فرآیند امور سهیم باشند تا با مشکل قوانین، بن‌بست ایجاد نشود. عباس‌زاده ابراز امیدواری کرد جایگاه ذیحسابان ارتقاء یافته و حفظ شود و با رعایت حرایم طوری رفتار شود که ذیحسابان مورد ارزش و احترام قرار گیرند.

    مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی از ذیحسابان خواست قدردان همدیگر باشیم و به عنوان یک گروه قوی در حال افزایش اطلاعات و معلومات علمی و تخصصی برای گره‌گشایی از کار دستگاهها بوده و اطلاعاتمان را در جهت کمک به مردم و گره‌گشایی از کار مردم بکار بگیریم.

    در ادامه قوانین و مقررات، دستورالعمل ها و بخشنامه‌های واصله درخصوص قوانین و مقرارت مالی-محاسباتی مورد بحث و بررسی و تبادل نظر شرکت کنندگان قرار گرفت.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^