نام زیرپورتال : آذربایجان شرقی
اخبار

1396/2/28 پنجشنبه

برگزاری جلسه حلقه های صالحین برای بانوان اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، جلسه حلقه های صالحین به روز دوشنبه مورخ 25/2/96 با سخنرانی سرکارخانم‌کوهی مدرس حوزه و دانشگاه برای بانوان اداره کل در محل سالن کنفرانس این ادره کل در تبریز برگزار شد

    به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، جلسه حلقه های صالحین به روز دوشنبه مورخ 25/2/96 با سخنرانی سرکارخانم‌کوهی مدرس حوزه و دانشگاه برای بانوان اداره کل در محل سالن کنفرانس این ادره کل در تبریز برگزار شد. در این جلسه سرکار خانم کوهی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در رابطه با ارتباط،اهمیت ارتباط، عناصر اصلی ارتباط‌ و ... را توضیح داد و گفت: ارتباط عبارت است از هرگونه تعاملی که شامل انتقال پیام می باشد.
   وی گفت: ما برای برآورده شدن نیازهای روزمره خود باید ارتباط برقرار کنیم، در واقع ارتباط ما را به شبکه گسترده انسان ها پیوند می دهد و این شبکه از خانواده شروع شده و به حلقه دوستان می رسد. وی افزود: دو نوع ارتباط داریم ارتباط کلامی و غیرکلامی، ارتباط کلامی تمام جنبه‌های گفتار و ابزارهای کلامی را شامل می شود که در آن چگونگی صحبت کردن از جمله سرعت کلام، تن صدا و آهنگ صدا مطرح می باشد، اما ارتباط غیرکلامی به سایر فعالیت هایی گفته می شود که کارکرد ارتباطی دارند مثل حالات چهره، ژست‌ها، حرکات بدنی، نحوه لباس پوشیدن و ... که در یک کلام زبان بدن می گویند. در پایان جلسه حضار سوالات و ابهامات خویش را مطرح کرده و سرکار خانم کوهی به سوالات مطروحه پاسخ دادند.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^