نام زیرپورتال : آذربایجان شرقی

1397/4/14 پنجشنبه

برگزاری جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، بیست و دومین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی به روز دوشنبه 11/4/97 در محل شرکت پارلا منسوجات تبریز برگزار شد. این جلسه در راستای برگزاری نشست های مشترک با تشکل های بخش خصوصی، فعالان اقتصادی، نهادهای مردمی و صنفی و با حضور رﺆسا، مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی شامل؛ امور اقتصادی و دارایی، امور مالیاتی، گمرک، بیمه ایران، بانک ملی، بورس منطقه‌ای و جمع آوری و فروش اموال تملیکی تشکیل شد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، بیست و دومین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی به روز دوشنبه 97/4/11 در محل شرکت پارلا منسوجات تبریز برگزار شد. این جلسه در راستای برگزاری نشست های مشترک با تشکل های بخش خصوصی، فعالان اقتصادی، نهادهای مردمی و صنفی و با حضور رﺆسا، مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی شامل؛ امور اقتصادی و دارایی، امور مالیاتی، گمرک، بیمه ایران، بانک ملی، بورس منطقه‌ای و جمع آوری و فروش اموال تملیکی تشکیل شد. در این جلسه علی اصغر عباس زاده مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی و رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاههای اجرایی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان گفت: شرکت پارلا منسوجات با تابعیت سرمایه گذاری ترکیه‌ای در شهرک سرمایه گذاری و با اشتغال‌زایی بیش از 650 نفر در تولید پرده فعالیت می‌کند. وی افزود: شرکت پارلا منسوجات تبریز با تولید انواع پارچه های توری و ساتن، یکی از مدرن ترین و بزرگترین کارخانجات نساجی کشور است و به دلیل کیفیت ممتاز محصولات تولیدی این کارخانه علاوه بر تأمین نیازهای داخلی، به خارج از کشور نیز صادر می‌شود. وی هدف از برگزاری جلسه را حمایت از تولید کنندگان دانست و گفت: حمایت از تولید کنندگان و تولید داخلی و ایرانی باعث بهبود فضای کسب و کار، افزایش تولید، و در نهایت موجب توسعه اقتصادی استان و کشور می‌شود. رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاههای اجرایی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان گفت: حمایت از تولید داخلی موجب رونق اقتصاد و اشتغالزایی نیز می‌شود. عباس زاده افزود: تمام تلاش خود را در جهت حل مشکلات تولیدکنندگان در سطح استان انجام می‌دهیم. مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: شرکت پارلا منسوجات در سال 96 نیز واحد جدید گلدوزی را با 10 میلیون دلار و اشتغال زایی بیش از 150 نفر در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی احداث نموده است.

    در پایان مدیر عامل شرکت پارلا منسوجات تبریز گزارشی از مشکلات و چالش های شرکت را ارائه نمود. شایان ذکر است جلسه با دستور بررسی چالش های شرکت در حوزه امور مالیاتی و بررسی چالش های شرکت در حوزه امور گمرکی تشکیل شده بود.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^