نام زیرپورتال : آذربایجان شرقی

1396/6/30 پنجشنبه

بررسی حل مشکلات سرمایه گذاری در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، مشکلات تعدادی از سرمایه گذاران در جلسه‌ای که به روز چهارشنبه مورخه 29/6/96 با حضور روسا، مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی ارائه دهنده خدمات سرمایه گذاری شامل؛ اداره کل امور اقتصادی ودارایی، شرکت های برق منطقه‌ای، گاز و توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، مشکلات تعدادی از سرمایه گذاران در جلسه‌ای که به روز چهارشنبه مورخه 29/6/96 با حضور روسا، مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی ارائه دهنده خدمات سرمایه گذاری شامل؛ اداره کل امور اقتصادی ودارایی، شرکت های برق منطقه‌ای، گاز و توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این جلسه رضا حسینی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان آذربایجان شرقی گفت: باید مسیر توسعه سرمایه گذاری در استان آذربایجان شرقی تسهیل و هموار شود زیرا که افزایش سرمایه گذاری منجر به افزایش تولید، ارزش افزوده، درآمد، رفاه و اشتغال می شود.
   وی گفت:سرمایه گذاری باعث رشد و توسعه اقتصادی می شود و بسترهای لازم را برای فعالیت های اقتصادی مولد فراهم می نماید. لازم به ذکر است این جلسه با دستورهای؛ بررسی موضوع طلب شرکت پارلا منسوجات از شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان و بدهی شرکت صدر الاشاره به شرکت گاز و شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی تشکیل شد. در پایان پس از ارائه گزارشات تصمیماتی در راستای حل و رفع مشکلات موجود اتخاذ گردید.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^